nNa kłopoty Wiosenna – Ośrodek Terapii Uzależnień.

Odsłony: 651
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków
Telefon:   733175138

 

Lekomania, hazard, alkoholizm – skądś to znasz? Jesteś uzależniony i myślisz, że nic nie da się już z tym zrobić? A może masz kontakt z osobą uzależnioną, która nie radzi sobie ze swoim nałogiem? Nie bądź obojętny. Pomóż sobie, pomóż innym!

Dla osób uzależnionych od alkoholu i hazardu terapia na etapie podstawowym to 28 dni. W przypadku uzależnienia od leków to od 40 do 60 dni, jest to podyktowane trwającym dłużejoczyszczaniem się organizmu zatrutego lekami. Jest to czas potrzebny do rozpoznania indywidualnego przebiegu choroby jaką jest uzależnienie i jego wpływu na historię życia konkretnej osoby.

http://osrodekwiosenna.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Podnoszenie Nagrobków.Naprawa Pomników.Czyszczenie nagrobków.Mycie

Podnoszenie Nagrob...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Toruń

Wróżba,karty,tarot...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Kredyty

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych
OBIEKTYWY TILT-SHIFT SERWIS NAPRAWA Kraków

OBIEKTYWY TILT-SHI...

Polska, Małopolskie, Kraków

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.