Praca w Holandii od zaraz!

Odsłony: 850
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Kontrakt
Rodzaj umowy:   Umowa o pracę
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Europa
Telefon:   +48530806980

 
Sprzedane
 

Szukasz dobrze płatnej pracy z zakwaterowaniem, w przyjaznym zespole? Bestenwest Work Sp. z o.o. (nr licencji: 13657), oferuje stabilną pracę w Holandii, bez wymogów znajomości języka obcego lub doświadczenia. Praca odbywa się w tzw. ciepłych chłodniach, polega na rozbiórce mięsa drobiowego, pakowaniu i zbieraniu zamówień. Na miejscu zapewniamy odpowiednie przygotowanie do pracy, atrakcyjne płace i zakwaterowanie.

Ponadto oferujemy:
• legalne zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy,
• darmowy transport do pracy,
• pomoc polskich koordynatorów na miejscu,
• stawkę godzinową zgodną z holenderskim prawem pracy,
• cotygodniowe wypłaty na konto!


Zachęcamy do aplikowania u konsultanta na adres mailowy: gabriela@bestenwest.pl, lub pod numerem telefonu: 530-806-980. Odpowiadamy na Państwa pytania od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00. Firma zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia


PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.